Здорові звички довгожителів: вчені з'ясували, як дожити до 100 років

Група західних вчених провела масштабне дослідження. Експерти вивчили спосіб життя великого числа людей, стежили за розвитком їх захворювань і відзначали причини скорочення або продовження життя.

Здорові звички довгожителів: вчені з'ясували, як дожити до 100 років - today.ua

У результаті вченим вдалося прийти до вельми простих і в той же час важливих висновків. Так, дослідники переконалися, що люди, які відмовляються від куріння в зрілому віці, живуть в середньому на 8 років довше тих, хто продовжує вдаватися до цієї шкідливої звички. Тютюновий дим отруює організм, з кожною викуреною сигаретою запас здоров'я стоншується, токсини поступово вбивають здорові клітини, починаються збої в роботі органів і систем.Здорові звички довгожителів: вчені з'ясували, як дожити до 100 років Далі, однією з найважливіших для довгожителів звичкою вчені назвали любов до фізичних навантажень. На жаль, лежачи на дивані і ведучи сидячий спосіб життя людина зношує свій організм набагато швидше, ніж займаючись помірною фізичною працею і спортом.

Третя звичка: не напихати свій організм будь-чим. Шкідлива їжа і алкогольні напої - це зовсім не те, що повинна вживати людина, яка бажає жити довго і щасливо. Подумайте, а чи варто копченостями, фастфудом і спиртним вкорочувати свій вік?

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, якого вітаміну не вистачає в організмі, якщо почалися перепади тиску і болить голова.