Якого вітаміну не вистачає в організмі, якщо скаче тиск, болить голова і поганий настрій

Вчені з'ясували, що перепади артеріального тиску, апатію, мігрень і навіть аритмію можна вважати не окремими розладами, а скоріше симптомами нестачі в організмі певних корисних вітамінів і мікроелементів.

Якого вітаміну не вистачає в організмі, якщо скаче тиск, болить голова і поганий настрій - today.ua

У випадку з мігренню, частими перепадами настрою, стрибками тиску, за словами дослідників, то вони є вірними ознаками того, що людина відчуває нестачу вітамінів і особливо магнію.

Дефіцит магнію позначається на функціонуванні серцево-судинної і нервової системи, призводить до відчуття хронічної втоми, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, розладів психологічного характеру. Ще одним симптомом нестачі магнію в організмі може виявитися збій серцевого ритму, спазми кровоносних судин, порушення кровообігу. Життєвий тонус значно знижується, людина стає загальмованим.Якого вітаміну не вистачає в організмі, якщо скаче тиск, болить голова і поганий настрій Крім того, як показали дослідження, випадання волосся, крихкість волосся і нігтів, часті запори або, навпаки, діарея і блювота, головні болі, судоми в м'язах, відчуття оніміння в кінцівках, погана координація і запаморочення, пригніченість - все це теж явні ознаки неправильного харчування і, як наслідок, гострого дефіциту магнію в організмі.

Якщо даний стан запустити, а в організм як і раніше не буде надходити магній в достатніх кількостях, то незабаром недолік даної речовини почне позначатися на роботі всього організму, що призведе до появи хронічних недуг. Магній в достатній кількості присутній в різних зернових і бобових, а також в лимонах, бананах, кунжуті, молочних продуктах, горіхах, насінні, в морській рибі, овочах і фруктах.

Важливо! При появі будь-яких симптомів обов'язково пройдіть медичне обстеження. Тільки лікар може поставити діагноз і призначити адекватне лікування.

Дізнайтеся також, які вітаміни незамінні восени, щоб відчувати себе бадьорим і здоровим, не згадувати про осінньої депресії.