Психолог розповіла, які люди найчастіше хворіють на коронавірус

Автор: Шевченко Лилия

Психологи в усьому світі відзначають, що людей, у яких діагностують коронавірус, об'єднує один факт. Вони всі як один внутрішньо відчувають втому: від життя, від відносин, від нереалізованості, від роботи і т. д. Як з цим боротися?

Психолог розповіла, які люди найчастіше хворіють на коронавірус - today.ua

Саме тому найчастіше Ковід-19 вражає людей похилого віку, а діти і підлітки хворіють на нього набагато рідше. Але не кожна втома пригнічує імунітет, мова йде не про м'язову важкість, а про душевну, несвідому, яку людина відчуває, але на рівні свідомості намагається придушити.

«Втомлена людина більше схильна до хвороби, і це важливий момент, який я хочу донести, - це саме про несвідома втома», - розповіла психолог Анна Кир'янова.

Ризик захворіти з'являється у тих людей, які переконують себе, що вони відчувають себе бадьорими, які говорять собі: «Я анітрохи не втомився, я можу не в 6 ранку вставати, а в 4, тому що я повинен», - стверджує експерт з людської психіці і її взаємозв'язком з соматичними недугами. Психолог розповіла, які люди найчастіше хворіють на коронавірус Спеціаліст рекомендує в непростий час розпалу пандемії коронавіруса заглянути вглиб себе, адекватно оцінити свій рівень втоми від чого б то не було, тільки після цього можна буде приймати рішення, що з цим робити далі.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Психолог застерігає від поспішних звільнень з роботи або розлучень, необхідно ретельно все обдумати, перш ніж щось вирішувати. В іншому випадку, можна нашкодити собі і близьким ще більше.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Якщо є можливість, в ручному режимі себе змусити відпочивати. Відпустка взяти. Зрештою погано себе відчув - НЕ йди на роботу, не змушуй себе. Про відносини треба подумати - наскільки вони нам потрібні і корисні? Якщо вони вимотують, вбивають, доводять до такого стану, коли енергія життя починає зникати, то навіщо вони?» - радить Ганна Кирьянова.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, скільки триває небезпечний період після коронавіруса, коли збільшується ризик передчасної смерті і розвитку небезпечних хвороб.