Вчені назвали небезпечний період після COVID-19, коли багато людей вмирають

Автор: Шевченко Лилия

Перші два місяці після одужання від коронавірусної хвороби п'ята частина пацієнтів знову потрапляють до лікарень, а у більш половини відзначається підвищений ризик раптової смерті. Група дослідників з Мічиганського університету (США) виступили з важливим попередженням.

Вчені назвали небезпечний період після COVID-19, коли багато людей вмирають - today.ua

Дослідження американських вчених показали, що після одужання від COVID-19 ще два місяці слід дотримуватися обережності і пильно стежити за своїм здоров'ям. Вчені стверджують, що в перші півтора тижні після перенесеного COVID-19 у пацієнтів на 40 - 60 відсотків підвищується ризик раптової смерті. У тих, хто переніс коронавірус, ризик померти навіть вищий, чим у хворих на серцеву недостатність.

За словами вчених США, в ході дослідження їм довелося розглянути і порівняти дані про майже двох тисяч пацієнтів, які перенесли пневмонію і більше трьох з половиною тисяч тих, хто страждає на серцево-судинні недуги. Вчені назвали небезпечний період після COVID-19, коли багато людей вмирають П'ята частина людей, які перенесли коронавірус, знову потребували госпіталізації протягом перших двох місяців. Коли цей найнебезпечніший період закінчувався, число пацієнтів, які потрапляють до лікарень знижується поступово.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Варто відзначити, що вчені всього світу продовжують досліджувати дані наслідків коронавіруса для організму людини. Так, вже стає ясно, що у багатьох людей підвищується ризик психічних розладів, розвивається порушення адаптації, тривожний розлад і посттравматичний стрес.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Нагадаємо, раніше лікарі розповіли, які аналізи слід здати після коронавіруса, щоб уникнути розвитку патологій печінки, нирок та інших органів і систем організму.