Лікарі розповіли, які аналізи варто здати після коронавіруса

Автор: Шевченко Лилия

Керуючись багатомісячних досвідом роботи в період пандемії коронавіруса, українські медики прийшли до висновку, що після одужання від COVID-19 необхідно здати ряд аналізів.

Лікарі розповіли, які аналізи варто здати після коронавіруса - today.ua

Коронавірусна хвороба завдає серйозного удару по здоров'ю людини, навіть після одужання у людей трапляються інсульти, розвиваються патології печінки і нирок ... Щоб убезпечити себе від можливих проблем в майбутньому, українські медики рекомендують здати ряд аналізів.

Ніяких складних і дорогих обстежень проходити, щоб переконатися, що організм дійсно впорався з COVID-19, не доведеться. Для початку, здайте загальний аналіз сечі і крові. За результатами даних аналізів ваш лікар буде знати, як працюють ваші нирки, чи немає запалення і патологій. Лікарі розповіли, які аналізи варто здати після коронавіруса Якщо під час коронавірусної хвороби ви брали довгий час жарознижуючі ліки, то обов'язково здайте печінкові проби. Показники будуть трохи перевищувати встановлені норми, після хвороби - це нормально, проте здати цей аналіз варто обов'язково, щоб переконатися, що печінка впорається і їй не потрібна допомога.

Якщо у вас раніше були проблеми з нирками, тоді вам варто здати ниркові проби, аналізи на рівень креатиніну і сечовини в крові.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не буде зайвим перевірити рівень цукру в крові тим, у кого є схильність до цукрового діабету.

Нагадаємо, раніше в ВООЗ заявили, що навіть після масштабної вакцинації людям в усьому світі доведеться носити маски.