Коронавірус нікуди не йде: ВООЗ закликала всіх носити маски навіть після вакцинації від коронавірусу

Навіть після вакцинації від COVID-19 ВООЗ закликала усіх носити маски і дотримуватися дистанції. Медики пояснили, чому обмеження продовжать діяти.

Коронавірус нікуди не йде: ВООЗ закликала всіх носити маски навіть після вакцинації від коронавірусу - today.ua

Виявляється, навіть після щеплення коронавірус може не піти, він просто втратить свій згубний вплив. Зовсім немає ніякої гарантії, що щеплена людина не заразиться коронавірусом. Просто хвороба у неї протікатиме набагато легше, ніж у того, хто не щеплений. Вакцина захищає організм від розвитку патології легень, але поки не відомо, чи зможе вона повністю захистити організм від самої інфекції. Тому маски залишаються в тренді.

Іншими словами, вакцинація повинна набагато пом'якшити прояви захворювання і його можливі наслідки, однак від поширення коронавірусу вона може виявитися неефективною. Тому ВООЗ закликає людей, які вже отримали щеплення або незабаром його отримають, подбати про тих, хто ще не щеплений, і не піддавати їх зайвому ризику, та й себе також. Коронавірус нікуди не йде: ВООЗ закликала всіх носити маски навіть після вакцинації від коронавірусу Взагалі, оскільки коронавірус - абсолютно нова недуга, ніхто толком не знає, наскільки ефективною може виявитися вакцина від нього. Сумнівів в її ефективності у медиків, звичайно, вже немає, проте де межі цієї ефективності, не знає ніхто.

Тому вакциновані люди повинні, як і раніше, дотримуватися всіх запобіжних заходів: носити маски, дотримуватися соціальної дистанції, ретельно мити руки та уникати тісних контактів.

Нагадаємо, медики назвали групу людей, які можуть довго бути заразні коронавірусом. Зазвичай це люди з пригніченим імунітетом, які піддавалися трансплантації стовбурових клітин.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua