Як боротися з головними болями без препаратів: лікар дала поради метеозалежним людям

Позбутися від головного болю, пов'язаного зі зміною погоди, без препаратів реально. Лікар-терапевт дала рекомендації, як впоратися з реакцією організму при частій зміні атмосферного тиску.

Як боротися з головними болями без препаратів: лікар дала поради метеозалежним людям - today.ua

Лікар-терапевт Надія Чернишова зазначає, що застосування знеболюючих препаратів не завжди підходять людям, що страждають головними болями через зміну погоди. З огляду на, що в міжсезоння атмосферний тиск скаче постійно, одними таблетками ситий не будеш.

Для цього медик радить дотримуватися шести її рекомендаціям:

Тренування судин

Щоб підготувати тіло до перепадів атмосферного тиску, його можна натренувати. Для цього в теплу пору року ходіть босоніж по різних поверхнях - траві, землі, камінцях. Спробуйте занурювати стопи або кисті в холодну воду (море, озеро, річку), а після в гарячий пісок.

Контрастний душ

Прийом контрастного душу вдома можливо в будь-який час року. Ступні або кисті занурюйте спочатку в таз з гарячою водою, а потім холодною.

Гімнастика

Відмінно з головним болем бореться дихальна гімнастика.

Також легка гімнастика вранці для всього тіла стане відмінною профілактикою від головного болю. Мова не йде про силові навантаження, а про ЛФК - махи руками, ногами, нахили, присідання, нахили голови.

Пиття

Метеозалежним людям потрібно пити більше рідини - 1,5-2 літри води. Йдеться як про очищену воду, так і про зелений, чорний чай і каркаде. Кава дозволяється, але в не великих кількостях.

Свіже повітря

Щоденні 10-15-хвилинні прогулянки за будь-якої погоди поліпшать загальний стан. Якщо вийти на вулицю немає можливості, досить пустити в приміщення свіже повітря, відкривши вікна на 15 хвилин.

Спокій

У період стрибків атмосферного тиску намагайтеся більше відпочивати, віддалитеся від стресів, не працюйте над важливими проєктами та нічого не плануйте. Розслабтеся.

Нагадаємо, італійські та норвезькі вчені несподівано відкрили здатність бергамота протистояти раку. Причому його вплив ніякої "побочки" не викликає.

ДЖЕРЕЛОm24.ru