Рак боїться цієї рослини, як вогню: бергамот здивував несподівано відкритою властивістю

Автор: Марченко Любов

Рак - мабуть, найстрашніше, що може трапитися з людиною. Не випадково на боротьбу з цією недугою витрачаються величезні сили і засоби. Та, на жаль, усі відомі медичні препарати викликають побічні ефекти. Проте нещодавно італійські та норвезькі учені несподівано відкрили здатність бергамота протистояти раку. Причому його вплив ніякої "побочки" не викликає.

Рак боїться цієї рослини, як вогню: бергамот здивував несподівано відкритою властивістю - today.ua

До такого висновку дійшли дві групи учених: з Університету Калабрії та з Університету Сьорфолда. Результати їхніх досліджень опублікувало видання Bioenergetics. Причому відкриття антиракових властивостей бергамота були зроблено дійсно несподівано, бо вчені вивчали корисні властивості цієї рослини у боротьбі з холестерином, а профілактика раку не була предметом їхнього дослідження.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Учені вивчали користь екстрактів цитрусових при профілактиці непрохідності судин. В ході наукових досліджень було доведено, що екстракти цитрусових мають станінові властивості. Синтетичні станіни, знижуючи холестерин, спричиняють одночасно ще й шкоду організму своїми побічними ефектами. А станіни, що містяться в екстрактах цитрусових, ніякої "побочки" не дають. Рак боїться цієї рослини, як вогню: бергамот здивував несподівано відкритою властивістю Зокрема, прекрасним засобом у боротьбі з холестерином може стати екстракт бергамоту. Однак під час цих дослідів учені раптово відкрили ще одну безцінну властивість бергамота: він здатний гальмувати ділення ракових стовбурових клітин і вбивати їх. Цю властивість бергамота було зафіксовано спостереженнями біологів. Якщо її підтвердять, то це може зробити революцію в боротьбі з багатьма недугами, що мають онкологічну природу. Принаймні, екстракт бергамота може стати потужним профілактичним засобом у боротьбі з раком.

Нагадаємо, вчені також розповіли про користь сала, яке багато років вважалося шкідливим продуктом. Виявляється, користі в цьому улюбленому українському продукті набагато больше, аніж шкоди.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає