Швидко схуднути за тиждень - міф чи реальність: тренер «Зважені та щасливі» розкрила правду

Автор: Анастасия Березовская

Тренер шоу «Зважені та щасливі» Марина Боржемська-Узелкова розповіла, чи дійсно можна швидко схуднути за тиждень. Невже людина, може ось так просто всього за 7 днів позбавити від 10-20 кілограмів? Насправді ні.

Швидко схуднути за тиждень - міф чи реальність: тренер «Зважені та щасливі» розкрила правду - today.ua

Марина Боржемська-Узелкова - постійний тренер популярного шоу «Зважені та щасливі». У неї гарна освіта і багатий досвід у допомозі людям із зайвою вагою. Не раз зоряний тренер приводила свою команду до перемоги на проєкті по схудненню.

А тому спортсменка вирішила розвінчати міф, що стосується того, що за тиждень можна втратити більше ніж десять кілограмів.

«Як швидко схуднути за тиждень? Скільки ж разів за своє життя я чула це питання! Не злічити. Нарешті відкрию цей секрет всім і розповім як, щоб питань більше не було. Ніяк», - підкреслює Марина Узелкова.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

За словами тренера, людям вже потрібно прийняти той факт, що неможливо за тиждень позбутися від 10-20 кілограмів. Таке під силу тільки тим, хто важить більше ніж 200 кілограмів. Швидко схуднути за тиждень - міф чи реальність: тренер «Зважені та щасливі» розкрила правду

«Я дуже люблю свою роботу - робити людей гарними. Я люблю займатися в залі - робити красивою себе. Але нічого не падає нам з неба і не буває чарівної таблетки, яка прибере за тиждень ВСІ зайві кілограми відразу», - підкреслила спортсменка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тренер «Зважені та щасливі» відзначила, що головне в схудненні - кожен день правильно харчуватися, відвідувати тренування і хотіти змінитися.

Нагадаємо, раніше стало відомо, які продукти спалюють жир на талії.