Схуднення в талії - краса і здоров'я: продукти, які зганяють зайвий жир

Схуднення в талії - це не тільки вимога естетики, а й можливість запобігти багатьом хворобам. Британські вчені довели зв'язок зайвого жиру на талії із запальними процесами, які відбуваються в черевній порожнині людини. А отже, потрібно якомога швидше позбуватися від зайвих кілограмів в області талії. Допоможуть досягти заповітної мети деякі продукти, доступні навіть українцям з не товстим гаманцем.

Схуднення в талії - краса і здоров'я: продукти, які зганяють зайвий жир - today.ua

Схуднення в талії є заповітною мрією не тільки багатьох жінок, але і чоловіків. Дами з осиною талією в усі часи були в тренді, та й чоловіків зайвий жир на животі ніколи не прикрашав. Людство недарма виробило такий критерій краси. Виявилося, що тонка талія - не лише красиво, але й здорово.

Людям, в яких спостерігаються зайві відкладення в області талії, слід вживати в їжу більше продуктів з високим вмістом розчинної клітковини. Така клітковина при проходженні через внутрішні органи людини бере на себе роль блокатора надходження жирів в організм і сприяє механізму схуднення і, зокрема, схуднення в талії. Схуднення в талії - краса і здоров'я: продукти, які зганяють зайвий жир

"Змішуючись з вологою, розчинні харчові волокна утворюють гелевидні речовини і знижують абсорбцію жиру, тобто не дають йому перетравлюватися і всмоктуватися, тим самим допомагаючи контролювати вагу", - цитує дослідників видання Express.

Однак і це ще не вся користь від споживання таких продуктів. Проходячи через товстий кишечник людини, вони стимулюють виділення бактерій жирних кислот із коротким ланцюгом. А ті, в свою чергу, забезпечують організм гормонами насичення (холецистокинином і гормонами GLP-1, PYY). Ну, а оскільки організм відчуває себе насиченим, то людина їсть менше. У підсумку це призводить до схуднення.

А тепер - від теорії до практики

Які продукти містять багато розчинної клітковини? Вчені називають яблука, зелений горошок, квасолю, вівсянку, висівки, цитрусові та ячмінь. Схуднення в талії - краса і здоров'я: продукти, які зганяють зайвий жир Нагадаємо, дієтологи порадили, як позбутися згубної звички їсти солодке. Для цього потрібно зробити кілька кроків і, найголовніше, регулярно харчуватися.

ДЖЕРЕЛОkurs.com.ua