Вчені розповіли, як швидко позбутися від коронавірусу в роті

Автор: Марченко Любов

Від коронавірусу в роті можна позбутися за 30 секунд. Для цього потрібно лише скористатися ополіскувачем для ротової порожнини з певним хімічним складом, розповідає видання dental-tribune.

Вчені розповіли, як швидко позбутися від коронавірусу в роті - today.ua

На думку медиків, саме збудник коронавірусу, який присутній в ротовій порожнині зараженої людини, в першу чергу, може інфікувати інших людей. Цей ризик існує при розмові з хворою людиною, його кашлі, чханні, не кажучи вже про поцілунки з інфікованим. Однак цей ризик можна усунути майже повністю, якщо хворий буде користуватися спеціальним ополіскувачем для рота. З його допомогою можна нейтралізувати 99,9% носіїв патогена.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Такі результати були отримані американськими медиками, які проводили експеримент із 260 учасниками, зараженими коронавірусом. Одній групі піддослідних давали чистити зуби пастою, яка містить цинк і фторид олова, інший - ополіскувач для рота, що містить хлорид цетилпіридинію (CPC). Вчені розповіли, як швидко позбутися від коронавірусу в роті Виявилося, що і той, і інший засіб допомагають позбутися від 99,9% патогенів коронавірусу, що містяться в ротовій порожнині хворого. Однак при використанні пасти потрібно ретельно чистити зуби близько двох хвилин, а ополіскувачу вистачає й 30 секунд для того, щоб убити носія COVID-19.

Нагадаємо доктор Комаровський попередив, що втрата нюху при коронавірусі може виявитися набагато небезпечнішою, ніж здається. Адже вміння розрізняти запахи грає величезну роль у житті людини, а іноді може стати й запорукою збереження самого життя.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Всім українцям передбачили легальну відстрочку від мобілізації на два місяці