В Україні зафіксовано рекорд смертності від коронавіруса

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні за останню добу зафіксовано рекордні показники смертності від COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час сьогоднішнього брифінгу.

В Україні зафіксовано рекорд смертності від коронавіруса - today.ua

За словами Степанова, за останню добу в Україні зафіксовано 165 летальних випадків. При цьому 3306 пацієнтів одужали, що також є абсолютним рекордом (всього одужали 148 642 особи).

Найбільше коронавірус косить людей старше 60 років. Кількість важкохворих і відсоток летальних випадків від загальної кількості смертей це підтверджує.

За даними Міністерства охорони здоров'я, лікарняні ліжка для лікування коронавіруса в українських лікарнях зайняті на 65%. При цьому немає жодного регіону, де зайнятість менше 50%.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

На 70% ліжка зайняті в лікарнях Житомирської (91,8%), Луганської (79,5%), Одеської (77,6%), Полтавської (78%), Донецької (71,8%), Рівненської (71,9 %) і Кіровоградської (71%) областей. У Києві ліжка зайняті на 67,8%.В Україні зафіксовано рекорд смертності від коронавіруса Лікування в умовах стаціонару проходять тільки ті пацієнти, у яких хвороба протікає в дуже гострій формі або з'явилися ускладнення. В інших випадках призначається симптоматична терапія і самоізоляція до повного одужання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Показник захворюваності коронавірусом, за даними Міністерства охорони здоров'я, перевищено в усіх регіонах. В середньому по Україні цей показник становить 228,2 при нормі в 40. Найгірша ситуація спостерігається в Чернівецькій області - 409,1. У Києві показник становить 234.

Не так давно Максим Степанов ошелешив українців офіційним зізнанням, що ПЛР-тестування, яке застосовується для діагностики коронавіруса, насправді не є достовірним. За його словами, у 30% випадків тести просто брешуть.