В Україні послаблять карантин: Шмигаль заявив про падіння захворюваності коронавірусом

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні можуть послабити карантин в деяких областях до рівня "зеленої" або "жовтої" зон. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, зазначивши, що це питання уряд ще вирішує.

В Україні послаблять карантин: Шмигаль заявив про падіння захворюваності коронавірусом - today.ua

За словами прем'єра, кількість хворих коронавірусом в Україні падає, і це завдяки тому, що люди частіше хворіють вдома і менше звертаються до лікарень за госпіталізацією. Локдаун, який тривав з 8 по 24 січня, допоміг стримати захворюваність. За минулий тиждень, коли закінчився локдаун, кількість госпіталізованих з коронавірусом зросла до 12 147 осіб, а на позаминулому тижні фіксувалося 11 630 осіб.

На поточному тижні кількість інфікованих СOVID-19 знизилася ще більше. Станом на 2 лютого, в Україні налічується 2394 нових випадки хвороби. Якщо така статистика буде і далі, то в ряді областей, де найнижча захворюваність, все карантинні обмеження знімуть.

На сьогоднішній день найменше випадків коронавіруса зафіксовано в Кіровоградській, Луганській, Херсонській та Вінницькій областях. У цих регіонах в цілому до 30 000 хворих за весь період пандемії. Для порівняння, в Києві, який є лідером по захворюваності, вже 128 834 осіб перехворіли.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Аналіз показує, що є регіони, в яких можливо більше послаблень карантинних заходів - до рівня, який відповідав жовтої і зеленої зони. Уряд планує більш детально вивчити це питання і прийняти відповідне рішення", - сказав Шмигаль.

Раніше повідомлялося, як можна записатися на щеплення від COVID-19 в Україні, і коли стартує вакцинація.