Українцям розповіли, як записатися на щеплення від COVID-19, і коли стартує вакцинація

Автор: Лобанова Єлизавета

Вакцинація від коронавіруса повинна початися в Україні вже в лютому. Вакцини поки немає в країні, але запис на щеплення вже стартував. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як громадяни зможуть записатися на вакцинацію. Для цього можна обрати будь-який з трьох запропонованих способів.

Українцям розповіли, як записатися на щеплення від COVID-19, і коли стартує вакцинація - today.ua

За словами Ляшка, українцям буде доступний запис напряму через Центр первинної медико-санітарної допомоги; запис через сімейного лікаря, а також деяким категоріям громадян прийдуть запрошення в телефонному режимі.

Паралельно буде запущений спеціальний сайт, який буде розповідати все про імунопрофілактику і дасть можливість записуватися на вакцинацію.

За попередніми даними, Україна має намір в лютому отримати близько 150-200 тисяч доз вакцин від COVID-19. Так як одній людині вводиться дві дози вакцини - то зазначеної кількості вистачить не більше ніж на 100 тисяч осіб. Українцям розповіли, як записатися на щеплення від COVID-19, і коли стартує вакцинація Наша країна увійшла в список країн, яким глобальна ініціатива COVAX надасть вакцини проти COVID-19 в рамках "першої хвилі розподілу". Це може відбутися вже 15 лютого. Триватиме вакцинація від COVID-19 до квітня. Першими отримають щеплення медики, що працюють в стаціонарах з хворими COVID-19 і військові ООС. Для решти громадян щеплення буде абсолютно добровільним, примушувати українців вакцинуватися держава не буде.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується вакцин, то українцям вводитимуть вакцини від коронавіруса виробництва Pfizer-BioNTech, а також AstraZeneca/Oxford.

Раніше повідомлялося, який Національний план вакцинації від коронавіруса затвердив уряд.