ТОП-5 продуктів, які не можна вживати разом з яйцями

Неправильне поєднання навіть найкорисніших продуктів може негативно відобразитися на вашому здоров'ї. Важливо знати, що з чим комбінується, і тоді вам буде простіше скласти правильний раціон на день. Якщо ви любите яйця і звикли додавати їх в усі страви, що їсте протягом дня, тоді вам буде корисно знати, з якими продуктами яйця категорично не засвоюються.

ТОП-5 продуктів, які не можна вживати разом з яйцями - today.ua

Яйця не поєднуються в першу чергу з рибою. Через присутню в яйцях речовину овідін, частина вітамінів в рибі може бути нейтралізована. Не варто додавати до омлету рис, якщо ви любите таке поєднання. Це негативно позначиться на травній системі.

Також дієтологи не рекомендують вживати яйця разом з картоплею, так як в овочі містяться мінерали, які можуть перешкоджати нормальному засвоєнню заліза і кальцію з яєць. Картопля також заважає правильному функціонуванню шлунково-кишкового тракту. ТОП-5 продуктів, які не можна вживати разом з яйцями Запивати яєчню молоком - погана звичка. Молочні продукти набагато краще засвоюються окремо. Додавати в омлет вершкове масло, вершки і сир також не рекомендується. Всі ці продукти в єдиному поєднанні занадто важкі для травної системи і можуть нашкодити шлунку.

Раніше медики розповіли, чим небезпечний зеленуватий наліт на яєчному жовтку , і скільки хвилин можна варити яйця.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua