Вакцину від коронавірусу Україна отримає не раніше, ніж африканські країни, - інфекціоніст

Автор: Марченко Любов

Вакцина від коронавірусу ще не скоро стане доступною основній масі українців. У цьому питанні, Україна знаходиться приблизно на тих же позиціях, що й відсталі африканські країни. Таку, невтішну, оцінку нашій країні дала відома доктор-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі телеканалу NewsOne.

Вакцину від коронавірусу Україна отримає не раніше, ніж африканські країни, - інфекціоніст - today.ua

Доктор Голубовська, яка останнім часом виступає з активною критикою влади, не змогла відповісти на запитання щодо термінів надходження в Україну вакцини від коронавірусу. Вона заявила, що знає про це не більше, ніж більшість громадян України. При цьому інфекціоніст заявила, що наша держава в цьому питанні знаходиться на тих же позиціях, що й африканські країни, розташовані на південь від Сахари.

"Перш за все мені відомо те, що відомо, напевно, переважній більшості українців. Ніхто з нас і не збирався робити цивілізовану європейську країну. Тому виходити треба з цього. Ми природно, як країни Африки на південь від Сахари будемо в такому ж становищі, поки не поміняється політика держави ", - заявила Голубовська.

Вакцину від коронавірусу Україна отримає не раніше, ніж африканські країни, - інфекціоніст При цьому лікарка також неоднозначно висловилася і про саму вакцинацію від коронавірусу. Вона вважає, що не варто покладати на неї надто великі надії, бо ще невідомо, як вакцина поведеться в людському організмі, яка буде тривалість її впливу, і якими можуть бути побічні ефекти.

Популярні зараз

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

В Україні злетіли ціни на землю: скільки коштує гектар

Українські артилеристи розповіли про ситуацію зі снарядами під Вовчанськом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Сюрпризи можуть бути різні", - підсумувала лікар.

Тим часом, глава МОЗ Максим Степанов заявляє, що вакцина від коронавируса буде в Україні вже в лютому. Тоді ж стартує і масова вакцинація населення.