Степанов анонсував початок масової вакцинації від коронавіруса в Україні на лютий

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов анонсує початок масової вакцинації від коронавірусу в Україні вже у лютому. Поки в Міністерстві охорони здоров’я конкретну дату поставки вакцини не називають. Але як тільки вона стане відома, українців одразу про це попередять. План вакцинації населення від COVID-19 вже затверджений МОЗ.

Степанов анонсував початок масової вакцинації від коронавіруса в Україні на лютий - today.ua

За словами Степанова, на першому етапі вакцинації Міністерство охорони здоров’я планує вакцинувати 335 тисяч осіб. Серед них - лікарі, які борються з Covid-19, військові, нацгвардійці, а також ті, хто перебуває в будинках для літніх людей.

В цілому, план вакцинації українців від коронавірусу складається з п'яти етапів. До кінця весни планується вакцинувати усіх охочих громадян. Проводити вакцинацію будуть абсолютно добровільно, на базі наявних пунктів щеплення, мобільними бригадами з імунізації, а також у тимчасових центрах вакцинації.

Степанов анонсував початок масової вакцинації від коронавіруса в Україні на лютий

У першу хвилю (січень-квітень 2021) вакцину отримають люди, які мають найвищі ризики інфікування коронавірусом, і ті, хто виконує критичні функції в боротьбі з поширенням вірусу. У наступну хвилю (квітень-червень 2021) потраплять медпрацівники. Третя хвиля (червень-вересень 2021) торкнеться тих, хто виконує функції з підтримки безпеки та життєдіяльності країни. В останню хвилю (вересень 2021-березень 2022) потраплять усі інші громадяни.

Нагадаємо, 23 грудня щеплення від коронавірусу було зроблено першій громадянці України, яка проживає в Ізраїлі.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua