Україна закупила вакцину від коронавірусу тільки для 5% населення країни

Переважній більшості українців доведеться купувати вакцину від коронавірусу за свій рахунок. На сьогодні Україна уклала контакти на закупівлю тільки 4 мільйонів доз вакцини, повідомляє Telegram-канал "Український бізнес".

Україна закупила вакцину від коронавірусу тільки для 5% населення країни - today.ua

Такі дані оприлюднило агентство Bloomberg. Оскільки кожній людині для того, щоб сформувати імунітет, слід отримати дві дози вакцини від коронавірусу, то закуплених чотирьох мільйонів доз, відповідно, вистачить лише на 2 мільйони осіб. Шляхом нескладних арифметичних розрахунків можна обчислити, що це становить лише 5% населення нашої країни.

Правда, ще є надія на 8 мільйонів доз вакцини від коронавірусу, які були обіцяні Україні в рамках безкоштовної допомоги найбільш вразливим країнам. Але зараз цей проект загальмувався через те, що вакцини, які поставлятимуться в рамках цього проекту, поки не пройшли всіх випробувань та офіційно не зареєстровані.

Україна закупила вакцину від коронавірусу тільки для 5% населення країни Таким чином, зараз із певністю можна говорити про перспективи бути безкоштовно щепленими лише для 5% населення. Решті доведеться купувати вакцину для щеплень за свій рахунок.

Між іншим, випадково стала відома ціна 6 видів вакцини, яка буде закуповуватися країнами Євросоюзу. Звичайно в роздріб ці препарати будуть коштувати більше. А от наскільки більше - це вже як дозволить влада в тій чи іншій країні.

ДЖЕРЕЛОhvylya