“Станеш алігатором, це твоя проблема“: Президент Бразилії розкритикував вакцину від Covid-19

Автор: Марченко Любов

Президент Бразилії Жаїр Болсонару обрушився з критикою на вакцину від коронавірусу, яку виробляє одна з американських компаній. Він заявив, що після цієї вакцини можна запросто стати мутантом, повідомляють світові ЗМІ.

“Станеш алігатором, це твоя проблема“: Президент Бразилії розкритикував вакцину від Covid-19 - today.ua

Жаір Болсонару заявив, що особисто він не має наміру робити щеплення від коронавірусу, оскільки вже переніс хворобу, і тепер у нього є антитіла від COVID-19. При цьому він розкритикував американську фармацевтичну компанію, яка самоусунулася від відповідальності за можливі побічні ефекти своєї вакцини. Такий пункт, за словами президента, прописаний в контракті, які компанія укладає зі споживачами своєї продукції.

"Якщо ти станеш алігатором, це твоя проблема. Якщо ти перетворишся в Супермена, якщо у жінки відросте борода, а чоловік заговорить тоненьким голоском - вони не мають до цього ніякого стосунку. І що ще гірше, ця вакцина псує людям імунну систему", - емоційно висловився бразильський президент.

При цьому громадяни Євросоюзу, очевидно, зовсім не бояться стати алігаторами. Так, стало відомо, що Єврокомісія вже уклала контракти на покупку шести вакцин від коронавірусу, в число яких увійшов і препарат, розкритикований Болсонару. Крім того, стала відома і вартість цих вакцин. Її випадково опублікувала в своєму Twitter держсекретар Бельгії з питань бюджету Єва Де Блікер.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

“Станеш алігатором, це твоя проблема“: Президент Бразилії розкритикував вакцину від Covid-19 Єва Де Блікер

Щоправда, виявилося, що це інформація для закритого користування, і чиновниця незабаром видалила свій твіт, але ж скріни, як відомо, "не горять".

Вартість вакцин, які закуповуються Євросоюзом, виявилася такою: вартість однієї дози вакцини AstraZeneca складе € 1,78, Johnson & Johnson - $ 8,5 (€ 7), Sanofi - GSK - € 7,56, CureVac - € 10, BioNTech - Pfizer - € 12, Moderna - $ 18 (€ 14,6).

Це закупівельні ціни і, природно, в роздрібному продажі вони коштуватимуть вище. Слід сказати, що вакцина від коронавірусу, розкритикована бразильським гарантом - одна з найдорожчих.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не хотілося б, звичайно, після щеплення від коронавірусу перетворитися в якогось рептилоїда.

Нагадаємо, вчені вже попередили, що вакцина від коронавірусу зарадить не всім. Зокрема, є висока ймовірність, що в організмах, літніх людей, а також тих, що зловживають алкоголем, що знаходяться під стресом і приймають протизапальні препарати, антитіла можуть виробитися в недостатній кількості.