Вірусологи розповіли, кого вакцина від коронавіруса не зможе захистити

З середини 2021 року у світі з'явиться вакцина від коронавіруса, яка поступово добереться до кожної країни. Поки люди з нетерпінням чекають панацеї від вбивчого вірусу, російські вірусологи вже зробили заяву про те, що вакцина від СOVID-19 допоможе не всім.

Вірусологи розповіли, кого вакцина від коронавіруса не зможе захистити - today.ua

На думку доктора медичних наук Анатолія Альтштейна, у кожної людини строго індивідуальна здатність виробляти антитіла до інфекції. Вакцина може не подіяти на людей з імунодефіцитом, вважає вірусолог.

Директор центру імені Гамалії МОЗ РФ Олександр Гінзбург у свою чергу запевняє, що після введення вакцини антитіла до вірусу погано виробляються у чотирьох груп людей - літніх, які п'ють, людей в стресі і у тих, хто приймає протизапальні препарати.

Як відомо, саме літні люди найчастіше вмирають від коронавіруса. За даними Національної служби здоров'я, найвищий показник летальності від коронавіруса серед людей похилого віку від 60 до 69 років - 31%. При цьому, найчастіше хворіють люди у віці від 50 до 59 років - 21%, категорія 60-69 років становить 16,7% від загальної кількості хворих.Вірусологи розповіли, кого вакцина від коронавіруса не зможе захистити Згідно зі статистикою, в Україні найбільше померлих у віці від 60 років: 1,8% серед тих, хто старше 90 років, 16% - 80-89 років, 26% - 70-79 років, 31% - 60-69 років.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов налякав співгромадян найгіршим сценарієм розвитку епідемії коронавіруса , коли лікувати в першу чергу будуть тих, у кого більше шансів вижити.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua