Степанов розповів, коли в Україні почнеться вакцинація від коронавірусу

Автор: Марченко Любов

Вакцинація від коронавірусу стартує в Україні вже в лютому. У цьому запевнив співвітчизників в ефірі телеканалу "Україна 24" глава МОЗ України Максим Степанов.

Степанов розповів, коли в Україні почнеться вакцинація від коронавірусу - today.ua

При цьому міністр охорони здоров'я висловився щодо заяв деяких аналітиків, які стверджують, що нібито вакцинація українців почнеться не раніше ніж через пару років. Він каже, що не може зрозуміти походження таких умовиводів, а тому не готовий їх коментувати.

"Якщо ми сказали, хочу підкреслити, ще у вересні, що ми починаємо саме масову вакцинацію в лютому цього року, то ми починаємо в лютому цього року. Коментувати домисли якихось аналітиків я не збираюся ... Звідки беруться ці цифри - 2023, 2025-й - мені це невідомо ", - сказав Степанов.

Степанов розповів, коли в Україні почнеться вакцинація від коронавірусу За словами Максима Степанова, МОЗ розраховує, що близько 30 мільйонам українців буде зроблена безкоштовна вакцинація від коронавірусу.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Президент зобов'яже Верховну Раду вирішити питання з мобілізацією народних депутатів і чиновників

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому міністр не виключає, що деякі наші співгромадяни не захочуть чекати своєї черги на вакцинацію і придбають щеплення матеріал за свої гроші. Як раніше говорив Степанов, вже до літа цього року вакцина може з'явитися в Україні у вільному продажу.

Втім, не всім людям все ж варто робити щеплення від коронавірусу. Так, глава Національної медичної палати Сергій Кравченко вважає, що, наприклад, для алергіків вакцинація від коронавіруса може бути небезпечною.