Ляшко розповів, з ким українцям найкраще зустрічати цей Новий рік

Новий рік краще зустріти в родинному колі, у товаристві людей, з якими ви тісно контактуєте щодня, і з якими у вас є найменші шанси обмінятися коронавірусом. Таку пораду дав українцям головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, виступаючи в ефірі телеканалу "Україна 24".

Ляшко розповів, з ким українцям найкраще зустрічати цей Новий рік - today.ua

Віктор Ляшко радить українцям не нехтувати правилами карантину навіть у Новий рік, бо коронавірус не обирає, коли прийти до людини: в будень чи в свято. Тому зустрічати Новий рік краще у маленькому сімейному колі - з людьми, із якими ви контактуєте щодня. З ріднею, яка проживає далеко, з'їжджатися на Новий рік не варто, краще обійтися привітаннями онлайн. Тим більше, що сучасні технології дозволяють одне одного не тільки побачити, а й роздивитись (ось тільки, на жаль, фірмове бабусине заливне поки телепортувати не навчилися, - авт.).

"Якщо хтось далеко проживає або ви рідко зустрічаєтеся - нічого страшного, якщо ви зустрінете Новий рік і Різдво в онлайні з ними, і спокійно все відбудеться. Це лише один Новий рік і одне Різдво", - порадив Ляшко.

Ляшко розповів, з ким українцям найкраще зустрічати цей Новий рік Не варто також для зустрічі Нового року збиратися з друзями в галасливі компанії. Хоча спокуса така може бути, проте коронавірус не дрімає, а здоров'я, своє і близьких людей, має бути в пріоритеті.

"Якщо ми всі норми виконаємо, то нам не варто боятися. Якщо "гуляй душа", то дійсно варто боятися, тому що поширеність значно збільшується. Коронавірус не відступає, він б'є всі рекорди, величезна кількість летальних випадків", - застеріг головний санлікар від легковажного ставлення до коронавірусу.

Нагадаємо, масова вакцинація громадян України від коронавірусу може початися вже в лютому. Китайський виробник готовий почати продавати нам вакцину незабаром після нового року.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua