Дві головні відмінності: доктор Комаровський розповів, в чому не схожі грип і коронавірус

Коронавірус і грип деколи дуже непросто відрізнити один від одного. Обидва ці захворювання мають вірусну природу, і в обох симптоми дуже схожі. І все ж, відрізнити одну "заразу" від іншої можна. Доктор Комаровський назвав два головні відмінності, за якими можна ідентифікувати, на що хвора людина.

Дві головні відмінності: доктор Комаровський розповів, в чому не схожі грип і коронавірус - today.ua

Незважаючи на схожу клінічну картину, ці два захворювання, усе ж мають певні відмінності, стверджує Євген Комаровський. У себе в Instagram доктор опублікував таблицю, з якої наочно видно, які симптоми притаманні грипу та коронавірусу, і в чому їхня відмінність.

З таблиці видно, що в обох випадках у хворого рідко з'являється нежить і болить горло. Такі симптоми більш характерні для застуди, коли у людини ГРЗ. Вірус же зазвичай проявляє себе по-іншому.

Такі "принади життя", як лихоманка, кашель, біль у м'язах і суглобах, головний біль і втома притаманні і грипу, і коронавірусу.

Дві головні відмінності: доктор Комаровський розповів, в чому не схожі грип і коронавірус А ось втрата нюху, при всіх інших схожих симптомах, зазвичай трапляється саме при коронавірусі. І задишка також при грипі буває рідко (особливо на початку захворювання). Тому поєднання цих двох симптомів має насторожити і змусити звернутися до лікаря.

Втім, і грип буває нічим не краще за коронавірус. Це захворювання також дуже небезпечне і забрало чимало людських життів. Тому ні ту, ні іншу хворобу не можна пускати на самоплив.

Медики припускають, що з настанням теплої пори року обидва захворювання підуть на спад, як уже було в минулому році. Втім, цьогоріч потужним союзником людства у боротьбі з коронавірусом стане вакцинація, яка вже повним ходом іде в багатьох країнах світу.

В Україні ж обіцяють почати вакцинацію від коронавірусу вже в лютому цього року. Правда, відразу всіх прищепити не вдасться, і схоже, що процес розтягнеться, як мінімум, на два роки.

ДЖЕРЕЛОinstagram
Колишній чоловік Ані Лорак відривається з молодою коханою в Буковелі
Шанувальники вже чують дзвін весільних дзвонів, оскільки відносини колишнього чоловіка Ані Лорак стають все міцніше і міцніше з його новою коханою, мо...
Україну від'єднається від електромережі з Білоруссю і Росією
Україна хоче від'єднатися від спільної електромережі з Білоруссю і Росією, і станеться це до кінця 2023 року. Таку заяву зробив міністр закордонних сп...
“Нафтогаз“ озвучив ціну на газ у березні без урахування абонплати
“Нафтогаз“ озвучив вартість газу для українців, яка буде діяти з 1 березня. Клієнтам компанії кубометр коштуватиме 6,86 грн, стільки ж, скільки і зара...
Володимир Остапчук розповів, як ставиться до вакцинації від коронавірусу
Володимир Остапчук відповів на запитання шанувальників про те, як особисто він ставиться до вакцинації. Шоумен зізнався, що, за словами представника В...
Як швидко схуднути до весни без шкоди здоров'ю: рекомендації медиків
Весна вже зовсім скоро і пора б задуматися про те, щоб зайнятися своєю фігурою. Багато дівчат беруться за справу в останній момент і цікавляться, як ш...