Дві головні відмінності: доктор Комаровський розповів, в чому не схожі грип і коронавірус

Коронавірус і грип деколи дуже непросто відрізнити один від одного. Обидва ці захворювання мають вірусну природу, і в обох симптоми дуже схожі. І все ж, відрізнити одну "заразу" від іншої можна. Доктор Комаровський назвав два головні відмінності, за якими можна ідентифікувати, на що хвора людина.

Дві головні відмінності: доктор Комаровський розповів, в чому не схожі грип і коронавірус - today.ua

Незважаючи на схожу клінічну картину, ці два захворювання, усе ж мають певні відмінності, стверджує Євген Комаровський. У себе в Instagram доктор опублікував таблицю, з якої наочно видно, які симптоми притаманні грипу та коронавірусу, і в чому їхня відмінність.

З таблиці видно, що в обох випадках у хворого рідко з'являється нежить і болить горло. Такі симптоми більш характерні для застуди, коли у людини ГРЗ. Вірус же зазвичай проявляє себе по-іншому.

Такі "принади життя", як лихоманка, кашель, біль у м'язах і суглобах, головний біль і втома притаманні і грипу, і коронавірусу.

Дві головні відмінності: доктор Комаровський розповів, в чому не схожі грип і коронавірус А ось втрата нюху, при всіх інших схожих симптомах, зазвичай трапляється саме при коронавірусі. І задишка також при грипі буває рідко (особливо на початку захворювання). Тому поєднання цих двох симптомів має насторожити і змусити звернутися до лікаря.

Втім, і грип буває нічим не краще за коронавірус. Це захворювання також дуже небезпечне і забрало чимало людських життів. Тому ні ту, ні іншу хворобу не можна пускати на самоплив.

Медики припускають, що з настанням теплої пори року обидва захворювання підуть на спад, як уже було в минулому році. Втім, цьогоріч потужним союзником людства у боротьбі з коронавірусом стане вакцинація, яка вже повним ходом іде в багатьох країнах світу.

В Україні ж обіцяють почати вакцинацію від коронавірусу вже в лютому цього року. Правда, відразу всіх прищепити не вдасться, і схоже, що процес розтягнеться, як мінімум, на два роки.

ДЖЕРЕЛОinstagram
Вілл Сміт в плавках показав свою найгіршу фізичну форму
Багато хто з нас за час карантину набрав зайві кілограми, і 52-річний Вілл Сміт не став винятком. За останні кілька днів зірка фільму “Хенкок“ став сп...
Річний тариф на газ не включає вартість розподілу: скільки насправді заплатять українці
Вартість газу в річних тарифах, на які всіх українських споживачів автоматично перевели з 1 травня 2021 р, не є повною. До ціни за кубометр газу необх...
Украинцам объяснили, как платить меньше за мобильную связь и интернет
Расходы на мобильную связь и интернет можно снизить. Многие украинцы пытаются экономить на многих “радостях жизни“, поскольку пандемия коронавируса...
ПриватБанк подарує кешбек за кожну покупку в інтернеті
Клієнти ПриватБанку, які активно користуються своєю платіжною карткою, здійснюють покупки в інтернеті, відправляють і отримують грошові перекази, можу...
Віра Брежнєва показала їх з Меладзе чарівну крихітку
Віра Брежнєва поділилася новою фотографією, показавши свою улюбленицю - собачку породи бішон фрізе на прізвисько Дейзі. Співачка зачарувала своїм одно...