Лікарі розповіли про наслідки коронавіруса нового типу, які залишаються на все життя

Автор: Шевченко Лилия

Вчені та медики стверджують, що коронавірус нового типу, яким хворіють під час другої хвилі пандемії, завдає більше серйозного удару по здоров'ю. Після нього пацієнти довго відновлюються, часто потребують реабілітації і отримують три довічних наслідки ...

Лікарі розповіли про наслідки коронавіруса нового типу, які залишаються на все життя - today.ua

Так, медики все частіше відзначають, що у людей, які перехворіли на коронавірус нового типу, нерідко залишається парестезія. Йдеться про порушення чутливості, коли час від часу без видимих причин спонтанно з'являється відчуття печіння, поколювання, «мурашок».

Крім того, вчені і медики відзначають скарги багатьох перенесли коронавірус пацієнтів на слабкість і апатію. Люди кажуть, що у них немає ні на що сил.

Ще один наслідок коронавіруса, яке може залишитися на все життя, це підвищений артеріальний тиск. Найгірше справи йдуть у тих, хто до хвороби страждав на гіпертонію, оскільки в результаті зараження Ковід-19 відбувається порушення магнієво-кальцієвого обміну. В результаті дуже сильно страждають судини. Лікарі розповіли про наслідки коронавіруса нового типу, які залишаються на все життя Ризик важких і практично довічних наслідків коронавіруса значно зростає, якщо до зараження людина страждала на цукровий діабет, серцево-судинними недугами або ожирінням.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Президент зобов'яже Верховну Раду вирішити питання з мобілізацією народних депутатів і чиновників

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коронавірусом перехворіють більшість людей на планеті, а можливо всі, оскільки він циркулює в повітрі і розноситься людьми, з безсимптомним перебігом хвороби. Вакцинація повинна допомогти знизити кількість важких випадків Ковід-19, але позбутися від даної інфекції повністю людству навряд чи вдасться, вважають пульманологи.

Нагадаємо, Україна закупила партію доз вакцини від коронавіруса, якої вистачить лише для 5 відсотків населення.