Україна відмовиться від російської вакцини від COVID-19 навіть в разі її ефективності - МОЗ

Україна ні в якому разі не буде закуповувати вакцину від коронавіруса російського виробництва, навіть якщо препарат виявиться дійсно ефективним і безпечним. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Україна відмовиться від російської вакцини від COVID-19 навіть в разі її ефективності - МОЗ - today.ua

За словами Віктора Ляшка, в нашій країні законом заборонено закуповувати і використовувати будь-які імунобіологічні препарати, які виготовляє країна-агресор. Таким чином, якщо Росія налагодить виробництво вакцини від COVID-19, то Україна в жодному разі не буде купувати препарат. Україна відмовиться від російської вакцини від COVID-19 навіть в разі її ефективності - МОЗ У той же час, як стало відомо, українська сторона має намір закупити в Ізраїлі великі партії тесту на коронавірус. Вартість одного тесту буде складати близько 8 гривень (1 шекель), що дуже вигідно в обставинах, що склалися.

Як повідомив почесний консул Ізраїлю в Західному регіоні України Олег Вишняков, ізраїльські тести здатні визначати COVID-19 за 10 секунд. «Якщо впровадити це в Україні, а ми намагаємося допомогти це зробити, то перевірки в аеропортах, готелях, публічних місцях дали б серйозний поштовх до зменшення поширення коронавируса», - сказав дипломат.

На даний момент ведуться переговори між представниками Ізраїлю і МОЗ України про впровадження інноваційних технологій в нашій країні.

Нагадаємо, раніше медики нагадали громадянам України про те, які захворювання є протипоказаннями до щеплення проти коронавіруса.