Вчені виявили два препарати, що допомагають у лікуванні важкої форми коронавірусу

Автор: Анастасия Березовская

У лікування важкої форми коронавірусу всі засоби хороші. Досі вчені знаходять нові способи, щоб врятувати якомога більшу кількість пацієнтів. В ході останніх досліджень з'ясувалося, що два препарати - тоцилізумаб і сарілумаб, поліпшили показники тяжкохворих пацієнтів з Covid-19.

Вчені виявили два препарати, що допомагають у лікуванні важкої форми коронавірусу - today.ua

В ході міжнародного дослідження Remap-Cap стало відомо, що вищевказані медичні препарати, що використовуються при лікуванні ревматоїдного артриту, можуть допомогти при коронавірусі. Вчені відзначають, що дані ліки можуть врятувати кожного дванадцятого пацієнта інтенсивної терапії з ускладненнями від коронавірусної інфекції.

У дослідженні взяли участь понад 3,9 тисячі осіб з 15 країн, які страждають від Covid-19. В результаті 792 пацієнти з 6 країн показали позитивну реакцію на застосування тоцилізумабу і сарілумабу.

За інформацією американських вчених, дані препарати знижують ризик смерті пацієнтів інтенсивної терапії. У період дослідження летальність пацієнтів, які отримували старе лікування в лікарні, склало 35,8%; пацієнтів, що приймали тоцилізумаб - 28%; сарілумаб - 22,2%.

Популярні зараз

У США заявили, що Україні потрібно посилити мобілізацію чоловіків

У 2025 році у всіх українських школярів буде безкоштовне харчування

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Також хворі, яким давали препарат від ревматоїдного артриту, на 7-10 днів раніше за інших йшли на поправку і були виписані з відділення «інтенсивки».

Примітно те, що результати дослідження ще не отримали експертну перевірку, але в США вже запустили масове використання тоцилізумабу для лікування хворих коронавірусною інфекцією.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Важливо: застосування даних препаратів самостійно - не рекомендується.

Нагадаємо, МОЗ назвало терміни вакцинації українців від коронавірусу китайською вакциною.

Головне