Вчені розповіли, чи можна вживати каву під час їжі

Автор: Анастасия Березовская

Дієтологи постійно говорять про те, що запивати їжу не можна, а вже тим більше кавою. Але насправді це не так. Вчені підтвердили, що вживати напій під час трапези можна і навіть деяким потрібно.

Вчені розповіли, чи можна вживати каву під час їжі - today.ua

Існує думка, що пити каву можна тільки між прийомами їжі, за 20-30 хвилин до їди або через пару годин після. Інакше разом з їжею рідина сповільнює виділення жовчі, і їжа погано перетравлюється. Однак це зовсім не так.

Щоб розібратися в цьому питанні, важливо знати, за яким принципом працює наш організм. Американський дієтолог Тамара Дукер Фрейман підкреслює, що кава не знижує кислотність шлункового соку. Більш того, будь-яка їжа, потрапляючи всередину, призводить до зміни кислотності, але всього на кілька секунд.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Людський організм дуже розумний, і виділяє шлункового соку стільки - скільки потрібно на перетравлення тієї кількості їжі та рідини, які потрапили в шлунок. Вчені розповіли, чи можна вживати каву під час їжі Вчені довели, що пити каву під час їжі - ніяк не зашкодить травній системі, а навпаки сприятиме. Рідина зробить частки їжі менш щільними, що призведе до їх швидкого розщеплення. До того ж якщо вживати каву під час їжі, швидше прийде почуття насиченості, і ви з'їсте менше, що добре для тих, хто бореться із зайвою вагою.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Нагадаємо, вчені підтвердили, що кава вимиває кальцій з організму. Стало відомо, скільки напою безпечно випивати на добу.