Вчені назвали три періоди життя людини, коли алкоголь швидко руйнує мозок

Автор: Шевченко Лилия

Етиловий спирт, безумовно, негативно впливає на здоров'я людини в будь-якому віці. Але групі вчених з Австралії і Великобританії вдалося з'ясувати, в які періоди життя алкогольні напої буквально руйнують мозок, гальмують його розвиток і зменшують обсяг.

Вчені назвали три періоди життя людини, коли алкоголь швидко руйнує мозок - today.ua

Перший період життя, коли людині категорично не варто вживати алкоголь, це вік до 19 років. Етиловий спирт в дитячому та підлітковому віці частково блокує розвиток білої речовини, загальмовує роботу мозку.

Другий небезпечний період вживання алкоголю стосується жінок. Під час вагітності, якщо майбутня мати буде навіть зрідка і невеликими дозами вживати міцні напої, то це однозначно призведе до відхилень у дитини психологічного характеру, може зменшитись обсяг мозку, страждають також і розумові здібності. Досліди показали, що вагітним жінкам на весь період виношування плоду слід відмовитися від алкогольних напоїв. Вчені назвали три періоди життя людини, коли алкоголь швидко руйнує мозок Третій період, коли пити спиртне не можна - це вік 65+. Етиловий спирт знову ж завдає удару по головному мозку, значно збільшуючи ризик розвитку деменції.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Британські та австралійські вчені відзначили, що вплив спиртних напоїв на мозок людини слід вивчити більш поглиблено, але вже зараз зрозуміло, що існує тісний взаємозв'язок між вживанням алкоголю і розвитком патологій мозку.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Нагадаємо, раніше медики перерахували продукти, які прискорюють процес старіння в організмі.