Вчені знайшли новий штам COVID-19 і розповіли, чим це загрожує людям

Автор: Шевченко Лилия

Дослідники виявили новий штам небезпечної інфекції COVID-19, мутація коронавируса отримала назву 501.V2. Наскільки новий різновид вірусу небезпечна для людства?

Вчені знайшли новий штам COVID-19 і розповіли, чим це загрожує людям - today.ua

Новий штам коронавіруса виявили вчені на території Південно-Африканської Республіки, за їхніми даними, різновид 501.V2 протягом останніх місяців все частіше домінує в результатах аналізів, про це розповів глава МОЗ ПАР звелено Мхізе.

Вченим вдалося з'ясувати, що новий тип коронавіруса має три мутації в рецептор-зв'язуючому домені, який прикріплюється до живої клітини людського організму. За словами міністра, друга хвиля коронавіруса в країні обумовлена саме новим штамом Ковід-19, який став більш агресивним і небезпечним для людей молодого покоління.

Все більше молодих людей в ПАР потрапляють до лікарень в критичному стані, результати тестів показують зараження коронавірусом 501.V2. Під час другої хвилі епідемія стала більш масштабною і поширюється набагато швидше серед населення.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

«Таким чином, зібрані дані переконливо свідчать про те, що нинішня друга хвиля, яку ми переживаємо, обумовлена цим новим типом (вірусу)», - розповів чиновник.

Вчені знайшли новий штам COVID-19 і розповіли, чим це загрожує людям Поки вчені не можуть однозначно відповісти, чи стало більше або менше смертей в результаті зараження новим різновидом коронавіруса, також дослідники поки не можуть сказати, наскільки нова інфекція небезпечна і для яких категорій населення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Варто зазначити, що британські вчені виявили новий різновид COVID-19 в Великобританії. Дослідники підтверджують його більш швидке поширення. Про виявлення небезпечної форми коронавіруса Англії вже повідомили ВООЗ.

Нагадаємо, раніше психолог розповіла про цікаву закономірність. Виявилося, що найчастіше хворіють на коронавірус люди, які втомилися від життя або від якихось обставин. Як виправити внутрішній стан і захиститися від хвороби?