Вчені знайшли новий штам COVID-19 і розповіли, чим це загрожує людям

Дослідники виявили новий штам небезпечної інфекції COVID-19, мутація коронавируса отримала назву 501.V2. Наскільки новий різновид вірусу небезпечна для людства?

Вчені знайшли новий штам COVID-19 і розповіли, чим це загрожує людям - today.ua

Новий штам коронавіруса виявили вчені на території Південно-Африканської Республіки, за їхніми даними, різновид 501.V2 протягом останніх місяців все частіше домінує в результатах аналізів, про це розповів глава МОЗ ПАР звелено Мхізе.

Вченим вдалося з'ясувати, що новий тип коронавіруса має три мутації в рецептор-зв'язуючому домені, який прикріплюється до живої клітини людського організму. За словами міністра, друга хвиля коронавіруса в країні обумовлена саме новим штамом Ковід-19, який став більш агресивним і небезпечним для людей молодого покоління.

Все більше молодих людей в ПАР потрапляють до лікарень в критичному стані, результати тестів показують зараження коронавірусом 501.V2. Під час другої хвилі епідемія стала більш масштабною і поширюється набагато швидше серед населення.

«Таким чином, зібрані дані переконливо свідчать про те, що нинішня друга хвиля, яку ми переживаємо, обумовлена цим новим типом (вірусу)», - розповів чиновник.

Вчені знайшли новий штам COVID-19 і розповіли, чим це загрожує людям Поки вчені не можуть однозначно відповісти, чи стало більше або менше смертей в результаті зараження новим різновидом коронавіруса, також дослідники поки не можуть сказати, наскільки нова інфекція небезпечна і для яких категорій населення.

Варто зазначити, що британські вчені виявили новий різновид COVID-19 в Великобританії. Дослідники підтверджують його більш швидке поширення. Про виявлення небезпечної форми коронавіруса Англії вже повідомили ВООЗ.

Нагадаємо, раніше психолог розповіла про цікаву закономірність. Виявилося, що найчастіше хворіють на коронавірус люди, які втомилися від життя або від якихось обставин. Як виправити внутрішній стан і захиститися від хвороби?

Восени тариф на електроенергію зросте вдвічі: скільки платитимуть українці
Тариф на електроенергію стане вище вдвічі до початку нового опалювального сезону. Однак ця нова цифра буде не завершенням, а лише початком зростання в...
Заморозки і зливи з градом: синоптики попередили про різке погіршення погоди до кінця тижня
Погода в Україні до кінця травня помітно погіршиться, незважаючи на те, що українці в більшості областей країни вже приготувалися зустрічати літо. У в...
Влітку українців чекають ще одні довгі вихідні і додатковий відпочинок у червні: Кабмін порадував переносами
Прийдешнього літа і восени на українців чекає ще по одній серії довгих вихідних подібних до тих, які були в травні. Довгі вихідні чекають нас у серпні...
Регіна Тодоренко зважилася на ліпосакцію і показала фото з операційної
Регіна Тодоренко зізналася, що вирішила за допомогою фахівців позбутися жиру на ногах і стегнах. Зірка показала фото з операції, розповівши про свої в...
Нафтогаз пояснив, чому для деяких його клієнтів тариф на газ на 20% дорожчий, ніж для решти
Компанія Нафтогаз пояснила, чому для частини її клієнтів тариф на газ на 20% вищий, ніж для решти. У Нафтогазі пояснили, що йдеться про два різновиди ...