ТОП-5 продуктів харчування, від яких обличчя покривається прищами: зменшіть їх кількість на столі

Безпосереднього впливу на здоров'я шкіри надає їжа, яку ми їмо. Вчені з'ясували, які продукти харчування провокують появу прищів і акне навіть в дорослому віці.

ТОП-5 продуктів харчування, від яких обличчя покривається прищами: зменшіть їх кількість на столі - today.ua

Свіже молоко

Любителям випити склянку молока на сніданок слід знати, що казеїн - молочний білок, що міститься в даному продукті, призводить до запалень і прищів на шкірі. Небезпечно для краси обличчя як жирне домашнє молоко, так і магазинне знежирене.

Цукор

Солодощі піднімають настрій - це факт, але знайте, що якщо ви часто будете балувати себе всілякими цукерками, тістечками, тортиками та ін., то ваш настрій скоро впаде в безодню відчаю. Велика кількість цукру в раціоні підвищує рівень гормону інсуліну в організмі, це сприяє зайвому продукування жиру сальними залозами, засмічення пір. Звідси чорні точки, прищі і інші «радощі» на обличчі.

ТОП-5 продуктів харчування, від яких обличчя покривається прищами: зменшіть їх кількість на столі Фастфуд

«Вкусняшки» з кафе швидкого харчування містять насичені жири і ще цілий ряд речовин, які порушують гормональний баланс в організмі людини. Запалення на шкірі і моторошні прищі - часті супутники любителів фастфуда.

Шоколад

Шоколад містить речовини, які вимивають кальцій з організму людини. До того ж, в ньому міститься дуже багато цукру. Як результат, любителі шоколадок часто страждають не самим привабливим зовнішнім виглядом. Страждають волосся, нігті, зуби і шкіра.

Алкоголь

Спиртні напої завдають жорстокого удару по гормональній системі в організмі. Рівень естрогену або тестостерону. У відповідь на це сальні залози починають активно виробляти шкірне сало, це в'язкий жир, який забиває пори, в них поселяються бактерії, що викликають запалення і прищі.

Замініть продукти, про які йшлося вище, на іншу їжу. За даними вчених, ці п'ять видів їжі не просто оздоровлюють організм, але і продовжують життя.