ТОП-5 «корисних» продуктів, які руйнують здоров'я: дієтологи розвінчали харчові міфи

Ці продукти харчування нерідко називають суперфудами і радять включати в щоденне меню. Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, замінюють ними хліб, каші, коров'яче молоко та ін. Але дієтологи не згодні. Вони закликають відмовитися від настільки шкідливої їжі.

ТОП-5 «корисних» продуктів, які руйнують здоров'я: дієтологи розвінчали харчові міфи - today.ua

Кава

У багатьох дієтах рекомендується пити каву для підвищення тонусу і придушення почуття голоду. Однак лікарі наполягають на тому, що речовини, що містяться в каві, буквально вимивають кальцій з кісток. Зловживання ароматним гірким напоєм - прямий шлях до остеопорозу.

Рисові хлібці

Не варто замість хліба є рисові хлібці. У цих смачних хрустких сухариків занадто високий глікемічний індекс. Часте вживання в їжу рисових хлібців підсилює відчуття голоду, порушує обмін речовин, може призвести до стрімкого набору зайвої ваги і розвитку цукрового діабету.

Мюслі і гранола

ТОП-5 «корисних» продуктів, які руйнують здоров'я: дієтологи розвінчали харчові міфи У готових мюслі і Гранола багато підсолоджувачів, консервантів і штучних смакових добавок і ароматизаторів. В результаті, ви отримуєте «бомбу», яка не зміцнює, а руйнує ваше здоров'я.

Соєве молоко

Соєве молоко - Суперфуд, яким замінюють в раціоні звичайне коров'яче молоко прихильники вегетаріанства. Однак, як з'ясували вчені, регулярне вживання молока з сої призводить до дисбалансу статевих гормонів і негативно впливає на фертильність і менструальний цикл.

Свіжа випічка

Дивлячись на свіжі булочки, нехай навіть і з цільнозерновий борошна з додаванням насіння рослин, пам'ятайте, що вони містять ударну дозу трансжирів. Якщо частенько їх вживати в їжу, то почнуть розвиватися серйозні патології серцево-судинної системи, включаючи гіпертонію, ішемічну хворобу серця, атеросклероз та інфаркт.

Дізнайтеся також, як уникнути переходу застуди в пневмонію. Прості, але ефективні поради лікарів.