ТОП-3 продукти харчування, які відновлюють суглоби

Медики назвали три продукти харчування, які повинні бути в раціоні людей з проблемними суглобами. Та й здоровим людям не завадить їх їсти для профілактики хвороб суглобів.

ТОП-3 продукти харчування, які відновлюють суглоби - today.ua

Існують продукти харчування, які покращують стан хрящів в організмі, що позитивно позначається на здоров'я суглобів.

1. Скумбрія. У цій рибі є безліч найцінніших речовин, які захищають від хвороб суглобів. А при загостреннях остеопорозу і артрозу знімають запалення і дискомфорт. Щоб отримати терапевтичний ефект і поповнити запаси омега-3 в організмі, потрібно з'їдати щодня по одному шматочку скумбрії.ТОП-3 продукти харчування, які відновлюють суглоби 2. Ківі. Кислі зелені плоди містять багато вітаміну С. Без цієї речовини неможливе формування хряща і сполучної тканини. Для відновлення і захисту суглобів з'їдайте 1 - 2 рази на тиждень по одному ківі.

3. Вівсянка, сер! У самій звичайної вівсяної каші таїться величезний запас марганцю. Цей мікроелемент бере участь у формуванні колагенових волокон. Крім того, тарілочка вівсянки на сніданок покращує роботу шлунково-кишкового тракту, стимулює кишкову функцію, розганяє обмін речовин. Все це сприяє догляду зайвих кілограмів, в результаті знижується навантаження на суглоби.

До слова, раніше епідеміологи перерахували продукти харчування, які багаторазово збільшують ризик підхопити коронавірус. Яку їжу слід прибрати зі столу і на весь період пандемії забути про неї?