Найефективніший спосіб профілактики гіпертонії і хвороб серця виявили вчені

Група вчених з Університетів Гріффіта і Оксфорд в ході досліджень виявили найефективніший спосіб профілактики захворювань серцево-судинної системи. Більш того, вчені закликають владу країн, що знаходяться на етапі розвитку, впровадити методи захисту населення від гіпертонії і хвороб серця на державному рівні. Що ж рекомендують зробити дослідники з Великобританії для того, щоб серце не боліло до глибокої старості?

Найефективніший спосіб профілактики гіпертонії і хвороб серця виявили вчені - today.ua

Британські вчені провели основні етапи дослідження в Камеруні, отримані результати змусили їх переконатися в правильності своїх наукових припущень. Як відзначають експерти, країни, що розвиваються, доходи яких поки залишають бажати кращого, зазнають збитків через те, що населення страждає від епідемічного масштабу неінфекційних хвороб. Перше місце серед них займають різні види патологій серцево-судинної системи. Йдеться про десятки тисяч смертей серед працездатного населення через інсульти і проблеми з серцем.

Найефективніший спосіб профілактики гіпертонії і хвороб серця виявили вчені Як виявилося, причина в тому, що в країнах з високим рівнем доходу значно вище вимоги до продукції, що випускається підприємствами харчової промисловості, тоді як в бідних країнах продукти харчування набагато нижчої якості, причому однією з проблем є збільшений рівень солі.

Якщо на державному рівні видати закони, які б регулювали рівень солі в продуктах харчування, то населення буде значно менше страждати від гіпертонії і хвороб серця і судин, переконані вчені.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, які продукти допоможуть замінити фрукти взимку.