Найсильніша за весь серпень магнітна буря обрушилась на Землю: як захиститися

Магнітна буря силою в 4 бали обрушилась на нашу планету в суботу, 29 серпня 2020 г. Як відіб'ється удар стихії на самопочутті людей і про способи захисту, розповімо далі ...

Найсильніша за весь серпень магнітна буря обрушилась на Землю: як захиститися - today.ua

Август 2020 став одним з найбільш метеоскладних місяців в році. Ціла низка магнітних бур, сильних і затяжних, не давала спокою землянам. Особливо складно довелося метеозалежним людям і страждають хронічними захворюваннями. Причому проміжки спокою в магнітному полі планети були дуже короткими. Однак сама потужна магнітна буря залишилася на «десерт», на самий кінець місяця. Відлуння магнітної бурі, що відбувається 29 серпня, будуть відчуватися ще кілька днів. Найсильніша за весь серпень магнітна буря обрушилась на Землю: як захиститися Медики рекомендують в останні дні серпня 2020 року лише метеозалежним людям, а й навіть тим, хто цілком здоровий, бути готовими до запаморочення і головного болю, перепадів артеріального тиску, болю в м'язах і суглобах, проблем зі сном і ін.

Знизити інтенсивність впливу магнітних бур на свій організм може кожна людина, а точніше, повинен це зробити, тим більше, що нічого складного медики не пропонують.

Для початку постарайтеся не перевтомлюватися. Фізичні та розумові навантаження повинні бути помірними. Дотримуйтеся режиму відпочинку і активності. Лягайте спати в один і той же час. За дві години до відходу до сну, вимкніть телевізор і гаджети. Регулярно в останні дні серпня гуляйте на свіжому повітрі, краще в лісовій зоні або в парку. Слідкуйте за своїм харчуванням, воно повинно бути легким, але в той же час збалансованим і поживним. Пийте достатню кількість чистої води. У разі різкого погіршення самопочуття, обов'язково зверніться до лікаря!

Як позначиться на здоров'ї українців магнітна буря 30 і 31 серпня, ми вам детально розповідали.