На Україну насувається потужна магнітна буря: болітиме голова і порушиться сон

В Україні 29 серпня розпочнеться сильна магнітна буря, яка триватиме до кінця місяця. У цей період сонце проявляє найбільшу активність за рік, тому й не дивно, що протягом місяця відбувалося кілька таких активних спалахів.

На Україну насувається потужна магнітна буря: болітиме голова і порушиться сон - today.ua

У багатьох людей в період магнітних бур загострюються проблеми зі здоров'ям. Можливі головні болі, дратівливість, порушення сну, занепад сил і скачки тиску. Особливо важко доведеться тим, хто страждає на хронічні захворювання.

30 серпня буря стане слабшою, але самопочуття може не покращитися. Щоб мінімізувати геомагнітний вплив, медики рекомендують уникати перебування на відкритому сонці в його активний час, вранці робити зарядку і приймати контрастний душ, пити достатньо води, виключити з раціону солодку і солону їжу, алкоголь.

Людям з хронічними захворюваннями рекомендується обмежити важкі тренування, більше відпочивати, і під руками тримати всі необхідні ліки. Щоб мінімізувати проблеми зі сном медики настійно рекомендують лягати спати раніше і спати не менше восьми годин. На Україну насувається потужна магнітна буря: болітиме голова і порушиться сон Поліпшить самопочуття медитація і масаж. Виконуйте дихальні вправи, дихаючи животом. Намагайтеся не перенапружувати мозок і тіло в такі дні, і тоді наслідки магнітних бур на вас не позначаться.

Раніше повідомлялося, який продукт позитивно впливає на нервову систему на думку американських вчених.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua