Названі продукти харчування, які захистять від коронавіруса: поради лікарів-дієтологів

Харчування допомагає людині бути здоровим і бадьорим. В період епідемії коронавируса на столі кожної людини повинні бути страви, які зміцнять імунітет і посилять захисні функції організму. Захист від небезпечної інфекції може бути дуже смачним.

Названі продукти харчування, які захистять від коронавіруса: поради лікарів-дієтологів - today.ua

Якщо вас цікавить питання: що їсти, щоб не захворіти на Ковід, тоді швидше пишіть список покупок на найближчі дні. Закуповуйте здебільшого запропоновані дієтологами продукти харчування, а від шкідливої і важкої їжі в період епідемії краще взагалі відмовитися.

Їжа, що містить вітамін D, значно знижує смертність від коронавіруса і допомагає організму швидше впоратися з вірусними захворюваннями.Названі продукти харчування, які захистять від коронавіруса: поради лікарів-дієтологів Велика кількість вітаміну D міститься в морській рибі. Їжте частіше скумбрію, тунець, оселедець, лосось та ін.

Кожен день слід з'їдати по 1 вареному яйцю, випивати склянку натурального молока. А на десерт бажано їсти апельсини.

Вітамін D є в печерицях і ікрі риб, так що обов'язково щось приготуйте хоча б раз на тиждень з грибів. А також з'їдайте по 1 - 2 бутерброду з хліба, вершкового масла, ікри і гілочки свіжої зелені.

Дізнайтеся також, які продукти харчування здатні продовжити життя людині, захистивши її від важких хвороб і проблем із самопочуттям. Ця неймовірно корисна їжа завжди повинна бути на столі!