Медики розповіли, який чай не можна пити на голодний шлунок

Автор: Анастасия Березовская

Чай має безліч корисних властивостей, які сприятливо впливають на роботу організму. Однак медики звертають увагу на те, що зелений чай можна вживати на голодний шлунок. До того ж лікарі відзначають, кому особливо варто уникнути споживання цього напою натщесерце.

Медики розповіли, який чай не можна пити на голодний шлунок - today.ua

У зеленому чаї містяться дубильні речовини, які призводять до посиленого вироблення шлункового соку. Через це можуть виникнути больові відчуття, нудота, а в результаті настануть проблеми зі стільцем.

Особливо не рекомендується вживання зеленого чаю натщесерце людям, які страждають на виразкову хворобу кишечника і кислотний рефлюкс.

Також зелений чай зменшує засвоєння організмом білка, який допомагає згортанню крові. Вживання напою на голодний шлунок може призвести до розрідження крові, а тому він не рекомендований людям з порушеннями згортання крові.

Популярні зараз

У США заявили, що Україні потрібно посилити мобілізацію чоловіків

Зеленський представив План стійкості України: подробиці

У 2025 році у всіх українських школярів буде безкоштовне харчування

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

Людям з анемією не рекомендується вживати зелений чай на голодний шлунок, так як напій може привести до зниження здатності організму засвоювати залізо. Медики розповіли, який чай не можна пити на голодний шлунок Кофеїн, що міститься в зеленому чаї, стимулює роботу надниркових залоз, що виділяють гормони стресу. Через це підвищується артеріальний тиск і частота серцевих скорочень. Відповідно від цього напою натщесерце слід відмовитися людям з проблемами серця. Більш того, систематичне споживання зеленого чаю на голодний шлунок може привести до порушення роботи тих же наднирників.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найкраще пити чай з чимось - фруктами або цільнозерновим печивом.

Нагадаємо, стало відомо, скільки розчинної та заварної кави можна випивати на добу. Медики назвали безпечну для організму дозу.

Головне