Який вітамін особливо необхідний людині взимку?

Вчені назвали найважливіший вітамін для здоров'я людини в зимовий період часу.

Який вітамін особливо необхідний людині взимку? - today.ua

Дефіцит вітаміну D особливо небезпечний для здоров'я людини в зимовий період часу. Адже саме з жовтня по квітень людина не в змозі отримувати належну його кількість з природних джерел - тобто від сонячних променів.

Вітамін D допомагає в зміцненні імунітету, в боротьбі з вірусними інфекціями та запобігає розвитку серцевих захворювань. Вчені відзначають, що він особливо важливий пацієнтам, що страждають на туберкульоз, СНІД, розсіяний склероз, ревматоїдний артрит, псоріаз та інші серйозні захворювання. Який вітамін особливо необхідний людині взимку? Згідно з останніми даними, приблизно мільярд людей на Землі страждають від дефіциту вітаміну D. Річ у тому, що в молочних продуктах і рибі його міститься не так багато, і ці продукти не можуть заповнити втрати. Головне джерело - все ж сонячне світло. Який вітамін особливо необхідний людині взимку? Однак в період, коли приймати сонячні ванни людина не в змозі, вона може пропивати курс вітаміну D за допомогою відповідного препарату. Людям у віці від 19 до 50 років прописують зазвичай 600МЕ на добу, а тим, хто старше, від 800МЕ. Який вітамін особливо необхідний людині взимку? Перед вживанням медичних препаратів рекомендуємо проконсультуватися з сімейним лікарем.

Нагадаємо, лікар-дієтолог розкрила три "теплих" продукти для схуднення, які допомагають в боротьбі із зайвою вагою. Детокс-коуч розповіла, що потрібно споживати з їжею, щоб зрушити кілограми з мертвої точки.

ДЖЕРЕЛОmedicina.ua