Як зміцнити імунітет проти ГРВІ та коронавіруса

В осінній період слід потурбуватися про зміцнення імунітету проти простудних захворювань і вірусів грипу, одним з яких є сумнозвісний Ковід-19. Медики назвали вітаміни, запаси яких необхідно поповнити до кінця осені.

Як зміцнити імунітет проти ГРВІ та коронавіруса - today.ua

Перш за все, за роботу захисних сил організму відповідає вітамін С. Ваш імунітет буде в нормі, якщо ви будете їсти багато свіжих овочів і фруктів, а також пряну зелень. У термічно оброблених продуктах даного вітаміну залишається вкрай мало, тому налягати треба саме на свіжі продукти рослинного походження.

Вітамін Д, без якого неможливо жити щасливим і здоровим життям, виробляється в людському організмі під впливом сонячних променів. Так що, поповнити запаси даної речовини можна просто гуляючи в сонячний день на свіжому повітрі. Прогулянки робіть якомога частіше, по можливості, намагайтеся на роботу і з роботи ходити пішки.Як зміцнити імунітет проти ГРВІ та коронавіруса Ще одна найважливіша для формування імунітету речовина - це цинк. Саме цей мікроелемент здатний захистити від респіраторних захворювань. Частіше балуйте себе морепродуктами, регулярно готуйте страви з м'яса, також їжте шпинат, горіхи, шоколад, насіння рослин, овочі, бобові і гриби.

Нагадаємо, раніше вчені зробили несподіване відкриття. Виявляється, квашена капуста здатна захистити від коронавіруса. До слова, осінь - ідеальний час заготовити на зиму пару баночок цього смачного вітамінного салату.