Фрукти для здоров'я легенів: які плоди потрібно їсти для профілактики пневмонії

Фрукти-важлива складова раціону людини в холодну пору року. Важливо також враховувати, що коронавірус небезпечний не сам по собі, а можливими ускладненнями у вигляді важкої пневмонії. Щоб зміцнити і захистити свої легені, слід включити в щоденне меню шість видів плодів, які взимку завжди можна знайти на прилавках магазинів.

Фрукти для здоров'я легенів: які плоди потрібно їсти для профілактики пневмонії - today.ua

1. Апельсин. Соковита кисло-солодка м'якоть популярного цитруса містить достатньо вітаміну С, багата антиоксидантами і клітковиною. Ці корисні речовини в комплексі захищають організм від проникнення небезпечних інфекцій.

2. Гранат. Зерна граната покращують роботу серцево-судинної системи, в результаті, кровообіг стає більш ефективним. Крім того, гранат позитивно впливає на загальний імунітет і покращує роботу легенів і дихальних шляхів в цілому.

Фрукти для здоров'я легенів: які плоди потрібно їсти для профілактики пневмонії3. Гуава. Вчені з'ясували, що плоди гуави сприяють розщепленню жиру і корисні для людей з цукровим діабетом. Також гуава зміцнює імунітет, формуючи захист проти респіраторних інфекцій.

4. Ківі. Соковита і кисла м'якоть дозволяє підвищити загальний тонус організму, стимулює обмін речовин і зміцнює імунітет.

5. Виноград. Ягідки винограду є джерелом безлічі корисних речовин для підтримки нормального функціонування організму. Виноград дозволяє також організму швидше виводити токсини, що теж сприяє здоров'ю і невразливості перед вірусами і бактеріями, що викликають хвороби органів дихання.

Нагадаємо, раніше доктор Девід Фрідман розповів, чим корисна оливкова олія для здоров'я людини.