Доктор Комаровський розповів, чому хворі на коронавірус нападають на лікарів

Український лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, чому хворі на коронавірус люди нерідко викидаються з вікон, шкодять собі або кидаються на лікарів з кулаками. За словами медика, це стало в Україні справжньою проблемою ...

Доктор Комаровський розповів, чому хворі на коронавірус нападають на лікарів - today.ua

Євген Олегович зазначив, що коронавірус дійсно в якійсь мірі впливає на мозок людини, проте не це стає причиною проблем з психікою у хворих на коронавірус пацієнтів.

Близько третини тих, що заразилися небезпечною інфекцією людей в усьому світі, у яких хвороба протікає в гострій формі, впадають у важку депресію, роблять спроби суїциду. Але все це відбувається вже не з вини самого коронавіруса, а в результаті «інформаційного геноциду», який спостерігається на екранах ТБ, в пресі і в Інтернеті.

Люди без розбору гортають стрічки негативних і лякаючих новин, цього багато хто не витримує і занурюється в депресивний стан.

Доктор Комаровський розповів, чому хворі на коронавірус нападають на лікарів Ускладнюється ситуація тим, що під час коронавірусної хвороби пацієнти відчувають дефіцит кисню, відчувають апатію і занепад сил.

«Але негативний вплив телевізора однозначно перевищує негативний вплив коронавіруса», - уклав фахівець.

Нагадаємо, раніше доктор Комаровський розповів, чим небезпечна втрата нюху на тлі коронавірусної хвороби.