Доктор Комаровський не вірить в небезпеку нового штаму COVID-19 і закликає українців не панікувати

Автор: Шевченко Лилия

Український лікар і телеведучий доктор Комаровський висловив свою професійну думку про новий штам коронавіру, яким лякають останнім часом людей у всьому світі. Євген Олегович вважає, що комусь просто вигідно тримати населення в «істеричному стані».

Доктор Комаровський не вірить в небезпеку нового штаму COVID-19 і закликає українців не панікувати - today.ua

Інформація про появу в світі, зокрема, у Великобританії і ПАР нових мутацій COVID-19, настільки активно нагнітається у всіх мас-медіа, що у багатьох людей почалася паніка. Прагнучи заспокоїти своїх співгромадян, Євген Комаровський висловив власну думку з приводу появи нових різновидів коронавіруса.

Доктор Комаровський відзначив, що немає ніяких доказів того, що нові мутації агресивніше або небезпечніше тих, з якими людству вже довелося мати справу протягом 2020 року.

«Створюється враження, що хтось там нагорі, причому не знаю, як високо, зацікавлений, щоб ми всі перебували постійно в істеричному стані», - поділився своїми думками з приводу нових видів COVID-19 доктор Комаровський.

Популярні зараз

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Юрист пояснив, чому не варто використовувати “Резерв+“ для оновлення даних

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В Україні катастрофічно скоротилася кількість працездатного населення: що буде з виплатою пенсій

Насправді, в українському суспільстві останнім часом страх і напруга, пов'язані з пандемією коронавіруса, пішли на спад. МОЗ фіксує все менше нових випадків зараження COVID-19.

Крім цього, з'явилася надія на появу вакцини, що теж дарує людям надію на завершення всього цього ковід-кошмару.

 

«Але хтось там зверху явно не хоче, щоб ми заспокоїлися. Потрібен новий привід для істерики», - підкреслив Євген Комаровський.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Доктор Комаровський пояснив, що вакцина розробляється проти коронавируса і його можливих мутаційних вихідних, виробники це підтвердили.

Нагадаємо, раніше доктор Комаровський розповів, чому хворі на коронавірус викидаються з вікон і нападають на лікарів. Невже вірус руйнує мозок?