Британський трихолог назвав вітамін для профілактики облисіння

Вітамін, який необхідний для живлення киснем волосяних цибулин, тим самим запобігаючи їх загибель, назвав відомий у Великобританії трихолог Філіп Кінгслі.

Британський трихолог назвав вітамін для профілактики облисіння - today.ua

Брак вітаміну В12 призводить до втрати волосся, оскільки дана речовина бере участь в утворенні червоних кров'яних тілець, які живлять киснем волосяні фолікули. При неправильному харчуванні, навіть в разі хорошої генетики, волосся стоншуються, починають випадати, при відсутності терапії, волосяні цибулини починають відмирати.

Філіп Кінгслі рекомендує жінкам, які хочуть відростити пишні і довге волосся, а також чоловікам, які бажають запобігти передчасне облисіння, вживати в їжу на регулярній основі сир, йогурт, рибу і молочні продукти. Британський трихолог назвав вітамін для профілактики облисіння У цих продуктах міститься вітамін В12 в достатній кількості і добре засвоюється організмом, розповів британський трихолог. До слова, трихолог Георгій Абрамов розповів, що у багатьох людей, які захворіли на коронавірусів, відзначається випадання волосся, причина в тому, що в імунній системі відбувається збій, в результаті якого захисні сили організму починають атакувати власні волосяні фолікули.

Можливо, рекомендації Філіпа Кінгслі будуть корисні і в цьому випадку, до того ж, вітамін В12 корисний не тільки для здоров'я волосся, але і для всього організму в цілому.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, які продукти допоможуть замінити в холодну пору року свіжі фрукти, щоб поповнити запаси корисних вітамінів і мінералів, та також щоб забезпечити організм клітковиною.