Про які хвороби говорить любов до солодкого: дієтологи попереджають

Надмірна любов до солодкого може сигналізувати про деякі збої в організмі людини. Дієтологи розповіли, про що говорить неконтрольоване поїдання цукерок, батончиків, булочок, морозива та інших солодощів.

Про які хвороби говорить любов до солодкого: дієтологи попереджають - today.ua

Перша причина - це стрес. Люди часто заїдають солодким свої проблеми, що призводить до набору зайвої ваги і супутніх захворювань. І чим більше стрес, тим більше посилюється цукрова залежність. Уникайте стресів, і будете здоровіше.

Різка потреба в солодкому у людини може сигналізувати про брак в організмі якихось речовин. Солодощі дають швидке відчуття насичення і підвищують настрій. Однак, ви не отримуєте з десертів стільки вітамінів, скільки міститься в овочах і фруктах. Крім насичення, їжа повинна давати енергію і хороше самопочуття, тому урізноманітніть свій раціон, а на десерт залиште сезонні фрукти, мармелад, желе або шоколад з високим вмістом какао.

Наявність цукрового діабету - ще одна з причин, за якими людей тягне з'їсти солоденьке. Бажання пити солодку газовану воду - одна з ознак того, що вам потрібно перевірити рівень цукру в крові.Про які хвороби говорить любов до солодкого: дієтологи попереджають Для багатьох людей солодощі - один з небагатьох джерел отримання позитивних емоцій. Чай з цукеркою - це ритуал, який ми здійснюємо в гостях і наодинці з собою. Однак, не варто забувати, що існує багато інших способів отримувати задоволення, і це не обов'язково солодощі. Не потрібно відмовляти собі в ласощах, але і не потрібно намагатися компенсувати солодким поганий настрій, тощо.

Раніше повідомлялося, які фрукти і овочі врятують від осінньої депресії і зміцнять імунітет.

ДЖЕРЕЛОchangeua.com