Медики розповіли, що станеться з організмом, якщо пити чай кожен день

Чай ми п'ємо кожен день, і мало хто замислюється над тим, як впливає вживання цього напою на наш організм. У деяких випадках від вживання чаю варто відмовитися. Медики назвали оптимальну добову дозу чаю, яка не зашкодить вашому організму.

Медики розповіли, що станеться з організмом, якщо пити чай кожен день - today.ua

У день рекомендується пити не більше трьох чашок чаю по 300 мл. Чорний чай в надмірних кількостях пошкоджує емаль зубів, а зелений - провокує набряки обличчя. Крім того, теїн у складі чаю підвищує тиск, тому гіпертонікам на чай сильно налягати не варто.

Про користь чаю можна говорити набагато більше, ніж про будь-який інший напій. Якщо обирати якісний продукт, без ароматизаторів і барвників, то такий напій захищає організм від раку. Вченими доведено, що чорний чай (без додавання цукру) може знизити ризик діабету 2-го типу. Правильно обраний сорт допоможе заспокоїти нервову систему перед сном і підбадьорити організм вранці після пробудження. Медики розповіли, що станеться з організмом, якщо пити чай кожен день У чорному і зеленому чаї міститься вітамін P, який зміцнює імунітет. У період сезонних захворювань пити чай корисно, як ніколи. Йдеться і про натуральні трав'яні і фруктові чаї, в які можна додавати мед, лимон, імбир, тощо.

Багато хто знає про те, що зелений чай покращує травлення, виводячи шлаки з організму. Таким чином, випиваючи щодня по кілька чашок такого чаю, ви худнете. А ще, чай продовжує молодість. Доведено, що катехіни в складі зеленого чаю сповільнюють старіння шкіри.

Раніше повідомлялося, що зміниться в організмі людини, якщо почати їсти сиру цибулю кожен день.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua