Що станеться з організмом, якщо їсти сиру цибулю кожного дня

Соковитий пряний овоч займає гідне місце в усіх кухнях світу, цибулю їдять сирою, вареною, тушкованою, смаженою, маринованою ... Лікарі розповіли, що зміниться в організмі людини, якщо вона почне їсти цибулю в сирому вигляді кожного дня.

Що станеться з організмом, якщо їсти сиру цибулю кожного дня - today.ua

Ріпчаста цибуля багата ефірними маслами і фітонцидами, які знищують віруси, грибки і бактерії, зміцнюють захисні сили організму. А це означає, що на ГРВІ та грип любителям цибулі не загрожують.

Додавання цибулі в раціон позитивно позначається на роботі шлунково-кишкового тракту, речовини, що містяться в овочі, сприяють швидкому виведенню з організму шлаків і токсинів.

Цибуля містить антиоксиданти, завдяки цьому відбувається уповільнення процесів старіння, активізується метаболізм, йде зайва вага.

Сира цибуля в меню захищає від розвитку онкології. Крім того, зміцнюється серцево-судинна система, судини очищаються від холестеринових бляшок. Що станеться з організмом, якщо їсти сиру цибулю кожного дня При регулярному, але помірному вживанні цибулі в їжу поліпшується робота нервової системи, головного мозку, нормалізується гормональний фон.

Добова норма сирої цибулі не повинна перевищувати 100 м.

Сира цибуля може бути небезпечною для людей з проблемами шлунково-кишкового тракту, тому їм варто вживати тільки термічно оброблений овоч. Наприклад, сира цибуля підвищує кислотність шлункового соку, тому вона протипоказана при гастриті і виразковій хворобі.

До слова, раніше вчені визначили, що зелена цибуля допомагає нормалізувати кров'яний тиск. Як правильно вживати овоч для лікувальних цілей?