Бутерброд вважається найшвидшим і найситнішим перекусом, однак, якщо говорити про здорове харчування, хліб з маслом і ковбасою на сніданок - не найкращий варіант. У наш час з'явилося стільки варіацій звичних з радянських часів бутербродів, що говорити про однозначну шкоду цієї страви для здоров'я не можна. Медики зазначають, що сприймати бутерброди як щось шкідливе - велика помилка. Давайте розберемося з цим питанням.
Терапевт і дієтолог Філіп Кузьменко вважає, що часто страви домашньої кухні містять більше калорійних інгредієнтів, ніж бутерброд. Все залежить від того, з яких інгредієнтів ви готуєте.
"Іноді домашня« правильна їжа"- це справжня калорійна бомба з майонезу, масла, картоплі і жиру, яка не несе в собі ніякої користі і навіть провокує появу атеросклеротичних бляшок в судинах", - зазначає лікар.
У бутерброді можна поєднувати білки, жири і вуглеводи, що робить його поживним і зовсім не шкідливим, якщо готувати з корисних інгредієнтів - без використання майонезу і кетчупу, з цільнозернового хліба і з додаванням овочів.
Раніше повідомлялося, які продукти заборонено їсти після 15.00, щоб бути здоровими.