Заборонені продукти після 15.00: правило екватора допоможе схуднути і забути про хвороби

Хочете бути стрункими і здоровими? Тоді візьміть на озброєння правило екватора. Згідно з методикою дієтолога Наталії Самойленко, харчуватися необхідно п'ять разів на день, але обов'язково провести умовну межу в 15.00. Одну їжу ви їсте до цього «екватора», а після нього їжа повинна бути зовсім інша.

Заборонені продукти після 15.00: правило екватора допоможе схуднути і забути про хвороби - today.ua

Не важливо, коли ви прокидаєтеся і коли лягаєте спати, екватор завжди буде наступати в 15.00. Це аксіома, яку слід запам'ятати. Швидкість обмінних процесів в організмі людини після перетину умовної лінії екватора, тобто, після 15.00 сповільнюється. Метаболізм вуглеводів та інших речовин значно знижується. Заборонені продукти після 15.00: правило екватора допоможе схуднути і забути про хвороби Каші і макарони, всі види солодощів (цукерки, десерти, сухофрукти, мед і ін.), Крохмалисті овочі (картопля, морква, буряк, батат тощо.), Всі види хлібобулочних виробів, молочних продуктів і червоне м'ясо повинні бути повністю виключені з вашого меню після 15.00. Всі ці продукти відмінно засвоюються в першій половині дня, за день енергія, отримана з них, встигає витратитися. А це означає, що зайві кілограми і навантаження на організм вам не страшні.

Нагадаємо, раніше судинний хірург розповів, який десерт допоможе зберегти здоров'я судин. З огляду на рекомендації дієтолога, включайте цей цілющий продукт в своє меню в першій половині дня. І обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.