Медики назвали п'ять фруктів, які корисні для діабетиків

Людям, які страждають на діабет, потрібно ретельно стежити за своїм раціоном. Якщо йдеться про фрукти, то це повинні бути плоди з низьким глікемічним індексом. Вони повільніше перетравлюються і метаболізуються в людському організмі, а значить рівень цукру після їх вживання підвищується поступово, а не різко.

Медики назвали п'ять фруктів, які корисні для діабетиків - today.ua

Медики радять діабетикам вживати в їжу яблука. Ці фрукти багаті вітаміном С і клітковиною, які прискорюють метаболізм. До складу яблук також входять і антиоксиданти, які перешкоджають внутрішнім запаленням в організмі. Вибирайте зелені сорти яблук, так як вони до того ж низькокалорійні.

Ще одним корисним фруктом при цукровому діабеті є апельсин. Він багатий вітаміном С і фолієвою кислотою. Вживати свіжовичавлений сік апельсинів дозволено в малих кількостях під суворим наглядом лікаря. Краще додавати в їжу цілісний апельсин, або його цедру.

Груші та персики не дозволять цукру різко вирости, тому діабетикам ці фрукти можна їсти без докорів сумління. У персиках, наприклад, міститься калій, який діабетикам потрібен у великих кількостях, а для засвоєння груші не потрібен інсулін. До того ж груша має сечогінний ефект і виступає в ролі знеболюючого і антибактеріального засобу. Медики назвали п'ять фруктів, які корисні для діабетиків У раціоні діабетиків може бути також абрикос. У цьому фрукті міститься мінімальна кількість крохмалю і багато калію, бета-каротину, вітамінів РР, Н, Е, С, А і В, а також натрій, залізо та йод.

Раніше повідомлялося, при яких захворюваннях апельсини можуть завдати шкоди організму.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua