Медики довели, що аспірин знижує ризик смерті при коронавірусі

Лікарський препарат "Аспірин" (Ацетилсаліцилова кислота) може допомогти пацієнтам з коронавірусом скоріше одужати. До такого висновку прийшли медики, які простежили властивості препарату запобігати утворенню тромбів в легенях, серці та інших органах людини.

Медики довели, що аспірин знижує ризик смерті при коронавірусі - today.ua

Ведучий інфекціоніст Міністерства охорони здоров'я України Ольга Голубовська на своїй сторінці в Facebook, посилаючись на ресурс medscape.com, де опубліковані результати дослідження, проведеного Медичною школою Університету Меріленда. Зазначається, що у пацієнтів з COVID-19, що беруть участь в експерименті, було менше ускладнень при прийомі "Аспірину", ніж у тих, хто цей препарат не приймав.

Участь в експерименті взяли 412 пацієнтів з коронавірусом, 98 з них приймали "Аспірин" за тиждень до госпіталізації або протягом 24 годин після госпіталізації. За словами медиків, у пацієнтів, які вживали "Аспірин", було на 43% менше шансів потрапити у відділення інтенсивної терапії, на 44% - на ШВЛ і на 47% менше шансів померти в лікарні. Медики довели, що аспірин знижує ризик смерті при коронавірусі Аспірин іноді виписують пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, тому у тих, хто приймав цей препарат до того, як захворів коронавірусом, хвороба протікає в легшій формі.

Раніше повідомлялося, які симптоми з'являються у пацієнтів за кілька днів до того, як їх накриває COVID-19.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com